algemeen

Dit was de intocht van Sinterklaas in Vlissingen 2017

Nog eens nagenieten van de intocht van Sinterklaas in Vlissingen? Speciaal voor Hart van Vlissingen maakte Zwarte Piet foto’s en filmpjes vanaf de Pakjesboot en in de stad.

Na een barre tocht kwam Sinterklaas aan in Vlissingen. De Westerschelde was ruig, maar gelukkig had de Wegwijs Piet alles onder controle.

En dus zette Sinterklaas rond 12.30 uur voet aan wal in Vlissingen en werd onthaald door honderden kinderen, papa’s en mama’s uit Vlissingen en omstreken.

En als Sinterklaas samen met zijn Pieten in Vlissingen is, kan het feest beginnen. Ook op de Kleine Markt waar de Pretband Sinterklaas aan het opwachten was.

En wat doe je na zo’n feestje? Nog meer feesten natuurlijk! In de Lange Zelke was er daarom een pietenpolonaise.

Nog meer feest!

Heb je zelf een foto of video van de intocht? Plaats op Facebook onder dit bericht: